KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14099053
nr 1409 9053
Leif Wideryd
(1945-2011), Sverige
Oljemålning, Komposition. Signerad, daterad -80. Olja på duk, 32x34 cm, oramad
Leif Wideryd, svensk bildkonstnär född 1945, död 2011.
Utrop:
500 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 20:32:26